Korona ze złoconych kości

Z encyklopediafantastyki.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Korona ze złoconych kości

Jennifer L. Armentrout
The Crown of Gilded Bones

Korona ze zloconych kosci1.jpg
Język oryginału angielski
Forma powieść
Pierwsze wydanie 2021
I wydanie polskie 2022
Wydawca You & YA
Przekład Jerzy Malinowski
Autor okładki Hang Le
ISBN 978-83-287-2433-4
Cykl: Z krwi i popiołu
poprzednia
Królestwo ciała i ognia
następna
The War of Two Queens

Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i wspaniałym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem zwyczajnej dziewczyny, nie jest jej przeznaczony. Poppy to Wybrana. Błogosławiona. Prawowita władczyni Atlantii. W jej żyłach płynie krew Króla Bogów, więc korona i królestwo należą do niej.

Dziewczyna zawsze pragnęła mieć wpływ tylko na swoje życie. Teraz musi zdecydować, czy porzuci boskie dziedzictwo, czy nałoży złoconą koronę i zostanie Królową Ciała i Ognia. Ma też do wypełnienia misję – musi pomóc Casteelowi odnaleźć jego brata, a potem dowiedzieć się, czy Ian, jej brat, stał się bezdusznym Ascendentem.

Nie wszystkim się podoba, że była Panna jest potomkinią Króla Bogów. Są tacy, którzy nie cofną się przed niczym, aby korona nigdy nie spoczęła na głowie Poppy. Największe zagrożenie dla niej i Atlantii czai się na dalekim zachodzie, gdzie Królowa Krwi i Popiołu ma własne plany, na których realizację czekała setki lat.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Pomoc
Szablony